Anasayfa / Şiirler / Atara atar gidere gider sözleri

Atara atar gidere gider sözleri

Giderli sözler

Diliniz gitsin de gelmesin dese de bir çift daha konuşayım dediğiniz insanlar vardır mutlaka. Söylemek istediklerinizi söyleyemediğiniz zamanlar da olmuştur eminiz.
İnsanın bazen dili lal olur amenna, ama artık bütün bu suskunluğu bozmanın zamanı geldi. Nasıl mı?
Bir çift laf etme hakkınız olsa nerden yardım alırsınız diye sorsalar ne cevap verirdiniz?
Bizim cevabımız giderli sözler olurdu. Eminiz sizin cevabınız da bundan sonra giderli sözler olacak.
Söylemek istediğiniz her şeyi, ayrı ayrı aradığınız şekilde rahatça bulabileceğiniz bir sayfa giderli sözler sayfası.
Siz de kalıp size dert olacağına söyleyin kalbinizi kıranlara dert olsun. Yani evet biliyoruz herkes konuş der ama ne konuşacağını da söylemez. Giderli sözler size ne konuşmak istiyorsanız onu sunuyor ve söyleyeceğiniz cümleler artık size çok yakın. En yakın arkadaşınız, eşiniz dostunuz ya da sevdikleriniz sizi üzmüş olabilir, hak etmediğiniz şeyleri size yaşatmış olabilir. Susmak en büyük ceza deseler de değildir. Susmak susanı yaralar. Aldığınız yaralar da sizinle kalır, bir ömür yük gibi taşırsınız içinizde. Susarak unutulan hiç bir şey de yoktur ayrıca. Sustum da unuttum diyen kimseyi görmedik daha. Çünkü insan anlaşılmak ister. Herkesin mutlaka söylemek istediği bir cümlesi vardır. Anlaşılmak için.
İşte giderli sözler söylemek istediğiniz her şeyi bir araya getirdi.
İster şairlerden, ister sosyal medyadan, isterseniz şarkılardan konuşmak isteyin aradığınız her şey giderli sözler sayfasında bulabileceksiniz.
Yeri geldiğinde de ne demiş şair cümlesine imzanızı atabileceksiniz. Bak şimdi sana bir şey söylerdim de demek yerine, keşke giderin kadar ederin olsaydı deyip konuyu kapatabileceksiniz. Konuşmak ayrıca güzel konuşmak bir sanattır giderli sözler sayfasında öğrendiğiniz tüm cümlelerle konuşma şeklinizi güzelleştirebilir ve hayatın içerisinde isimsiz bir sanatçı olarak yolunuza devam edebilirsiniz.
Her doğru her yerde söylenmez doğru, ama giderli sözler her yerde söyleyebileceğiniz cümlelerle dolu.
Sizin doğrularınız sizin hayatınızı yönlendirir başkalarının doğruları başkalarının hayatlarını. Size cümlelerle bezeli kocaman bir hazine sunuyoruz. Bu kocaman hazinede, şairlerden sözler, akrostiş şiirler, giderli sözler, atarlı sözler, sevgiliye sözler, arkadaşa sözler ve daha aradığınız ne varsa bulabileceksiniz. Yaşadığınız durum karşısında ihtiyacınız olan cümleyi bir kenara not alıp zamanı geldiğinde artık pat diye söyleyebileceksiniz.
Giderli sözler sayfası sizin tarafınızdan.
Evet, siz haklısınız. Hak etmediğiniz hiçbir şey karşısında artık susmayacaksınız.
Giderli sözler sayfasında, içinizde kalan ne varsa bulabileceksiniz.
Siz hala ziyaret etmediniz mi?

 

Atarlı sözler

Canınız sıkıldığında laf sokmak istediğinizde sizlere aradığınız her kelimeyi sunan mükemmel bir sayfadan bahsetmek istiyoruz. Aradığınız tüm atarlı sözleri bir arada bulabileceğiniz bu sayfada bulabilirsiniz.
Cümleler insanın aynasıdır, söylediğiniz her kelime aslında sizi anlatır. Sizi en iyi şekilde yansıtmak ise Atarlı Sözler ’in işi.Sizi en güzel şekilde anlatacak cümlelerin nerde olduğunu biliyoruz.
Atarlı sözler, hem günlük konuşma esnasında işinize yarayacak hem de büyük âlimlerin sözlerini de bir arada sizlere hazırlayıp sunan bir platform. Yaratıcı bir yenilik olarak içinde isme özel akrostiş şiirlerin bulunduğu tüyosunu da versek fena etmiş olmayız. Adınıza özel bir şiiri okumak sizi de mutlu edecektir mutlaka.
İster mahallede arkadaş arasında, bir cümleye ihtiyacınız olsun ister sevdiğinize bir cümle arıyor olun hepsi sizler için burada. Atarlı sözler sayfasında ünlü şairlerden sözler de bulabilirsiniz. Laf sokucu sözler de.
Söz uçar yazı kalır diyerek bütün güzel cümleleri bir araya getiren site, elinize kalemi kâğıdı aldırıp not yazdıracak cümleler barındırıyor bizden söylemesi.

 

Devamı için www.atarlisozler.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Yeşim ismi ile ilgili akrostiş şiir başlığındaki makalemizde değerli taş, yeşim ingilizcesi ve yeşim taşı ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Atara atar gidere gider sözleri makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.