Anasayfa / Sponsor / Franke Servis Üsküdar

Franke Servis Üsküdar

Buzdolapları ile birlikte artık besinleri ilk günkü tazeliğini koruyacak şekilde daha uzun süreler depolayabilmek mümkün oluyor. Özellikle de besinlerin tazeliğini koruyabildiği buzdolapları, modern toplum yaşantısında her evin en temel gereksinimleri arasında kendisine yer bulduğundan yoğun bir kullanımı bulunuyor. Bu alandaki teknolojik yeniliklere ile tüketicilere çok fonksiyonel, çevreci ve tasarruflu bir buzdolabı kullanım fırsatı sunan Franke markası öne çıkıyor. Türkiye’ de yaygın olarak kullanılan Franke markalı buzdolapları kaliteli malzeme ve ileri teknoloji içeriyor olsa da pek çok farklı etkene bağlı olarak zaman içerisinde çeşitli arızalanmalar ile karşı karşıya kalabiliyor. Franke Servis merkezi ise bu tip arızalarda tüketicilere profesyonel servis çözümleri sunuyor.

Üsküdar ilçesi genelinde tüm Franke markalı buzdolabı modellerinin teknolojisi ne kadar yeni olursa olsun mutlaka tüm sorunları için profesyonel servis çözümleri Franke Servis Üsküdar merkezi tarafından sunuluyor. Uzun yıllara dayanan hizmet deneyimi ve maksimum seviyedeki müşteri memnuniyeti hedefli hizmet anlayışı ile her zaman buzdolaplarının arızasının en ekonomik şekilde onarımının gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Özellikle de uzman personelleri, en güncel teknolojiyi barındıran servis altyapısı ve aynı zamanda da garantili servis hizmetleri ile tüm Franke buzdolabı modellerindeki arızalar en kaliteli şekilde onarılıyor. Onarım işlemlerinden geçirilen Franke buzdolaplarındaki tüm müdahalelere ilişkin olarak da 1 yıllık garanti desteği özel buzdolabı servis merkezince tüketicilere sunuluyor.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Airfel Kombiniz İçin Servis mi Arıyorsunuz? ile ilgili makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

Franke Servis Üsküdar makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

Özel LG Teknik Servis Hizmetleri

Klima satın almadan önce sayısız firma hakkında araştırma yaptım ancak bir türlü net bir karara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.