Sms ile kredi veren bankalar

KREDİ ÇEKMEK

Bankaların en çok kazanç sağladığı noktalardan biri de kredi çekim işlemleridir. Verdikleri bedeli vadesine göre faiz oranı uyguladıktan sonra aylık düzenli ödeme olarak alan bankalar verdikleri bedelin daha yükseğini almaktadırlar. Büyük meblağ gerektiren işlerde ise elde hazır nakit para bulunmuyorsa eğer bankalara kredi çekmek için başvuru yaparız. Bu durumu hem kolaylaştırmak hem de daha çok kişinin kredi çekebilmesi için bankalar kredi çekim işlemleri için alternatifler üretmiştir. Bunlardan biri de sms yolu ile kredi çekmek işlemidir. Televizyonlarda reklamları sıkça dönen sms ile kredi çekim işlemleri için birçok kişi sms ile kredi nasıl çekebilirim sorusunu sormaktadır. Bu yazımızda sms ile kredi veren bankalar listesini inceleyeceğiz.

SMS İLE KREDİ ÇEKEN BANKALAR

Günümüzde birçok banka SMS yolu ile kredi çekimine onay vermektedir. Her bankanın kendine göre bir sistemi olsa da sms ile kredi çekme başvuru yöntemleri aynı olmaktadır.
Garanti Bankası: Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Garanti Bankası sms ile kredi çekim işlemine onay vermektedir. Bunun için telefonunuzdan 3390 numarasına T.C kimlik numarası, çekmek istediğiniz kredinin miktarı, kredi bedeli için vade süreniz ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk olacak şekilde yazıp gönderdiğinizde kredi başvurunuzu yapmış olursunuz.
Türkiye İş Bankası: Devletin en eski bankalarından biri olan Türkiye İş Bankasından sms ile kredi çekim işlemi için NAKİT yazıp bir boşluk bırakıp T.C kimlik numaranız, çekmek istediğiniz kredi miktarı ve aylık gelirinizi yazıp 4402 numarasına gönderiniz.
Deniz Bank: SMS ile kredi çekim işlem başvurusunun en kolay olduğu bankalardan biri olan Deniz Bank başvuru için sizden KREDİM yazıp bir boşluk ve ardından T.C. kimlik numaranızı yazmanızı ve 3280 numarasına yollamanızı istemektedir.
QNB Finans Bank: Türkiye’nin en yenilikçi bankalarından biri olan Finans Bank, sms ile kredi çekim başvuru için sadece T.C. kimlik numaranıza ihtiyaç duymaktadır. T.C. kimlik numaranızı yazıp 5030 numarasına sms atarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Yapı Kredi Bankası: Mavi banka olarak bilinen Yapı Kredi Bankası da sms ile kredi veren bankaların başında gelmektedir. SMS ile kredi başvurusu yapmak için 4411 numarasına kredi türü, T.C. kimlik numarası, aylık net gelirinizi yazarak gönderip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
Akbank: Kendine has yenilikçi politikası ile ön plana çıkan bankalardan biri olan Akbank üzerinden SMS ile kredisi çekmek istiyorsanız kredi yazıp bir boşluk bırakın ardından T.C. kimlik numaranızı yazıp 4425 numarasına sms atınız.
SMS ile başvuru yapıp kredi çekebileceğiniz bankaların bazılarının başvuru yöntemleri bu şekilde değişmektedir. Eğer çok kötü bir banka siciliniz bulunmuyorsa ve istediğiniz miktarlar sizin ödeyebileceğiniz meblağ tutarları içerisinde ise bankalar kısa süre içerisinde hesabınıza parayı yatırmaktadır. Aksi durumların oluşması durumunda banka yetkilileri sizi arayarak eksik belgelerin talebini bankaya ulaştırmanızı isteyebilir ve ardından hesabınıza yatan krediyi çekebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için https://suleymancelebi.com.tr stesini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Borsa ve hisse senedi nedir ? ile ilgili makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.