Anasayfa / Moda / Kozmetik / Aşk acısını kapatan fondöten

Aşk acısını kapatan fondöten

Selamlar arkadaşlar, bugün sizlerle sevgilisinden yeni ayrılmış, aşk acısı çeken kızlarımız için kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayacak fondöten incelemelerinde bulunacağız. Bu yazımızda daha çok uygun fiyatlı kategorisinden yüksek performanslı ürünlerden bahsedeceğiz. Kış geldiği için daha çok mat bitişli fondötenlerden başlıyoruz ;

 

İlk fondötenimiz Maybelline Fit Me, uygun fiyatlı kategorimizde en çok sevdiğim fondöten diyebiliriz. Kapatıcılığı yüksek yani çektiğimiz acıyı yüzümüzden silip atacak bir yapıya sahip. Ağladığımızda kızaran yanaklarımızla yüzümüzün rengini fiyatına göre iyi kapatıyor. Ayrıca ince olması yüzünüzde doğal durmasını sağlıyor. Fiyatı 30 tl civarı olup indirimleri kovaladığımızda daha da uygun bir fiyata sahip olabileceğimiz bir ürün. Mesela şuan da Watsons’da %50 indirim var, ihtiyacınız varsa gidip alabilirsiniz :).

 

İkinci fondötenimiz Flormar Mat Touch, dün elimden ev arkadaşım sayesinde kayıp yerlere düşen, gözlerim yaşlı düşüşünü izlediğim canım fondötenim. Fiyatı 40 tl civarında olan bu fondöteni Maybelline’den sonra denemek için almıştım ve matlık konusunda daha iyi performans gösterebileceğini düşünmüştüm, yanılmadım. Sadece yapı olarak Maybelline’e göre daha kalın bir yapısı var. Nemli bir sünger yardımı ile uygularsanız daha iyi bir sonuç alabilirsiniz. Ama konumuz aşk acısını kapatmaksa bu fondöteni düşünmeden alabilirsiniz. Şansıma benim kırdıktan sonra aşk acım başladı şuan hangisinin acısını çeksem karar veremiyorum :).

Şimdilik bu iki fondöteni acımıza uygun gördüm ileri ki yazılarda farklı ürünlerle tekrar buluşmak üzere hoşçakalınn :).

 

 

 

 

Aşk acısını kapatan fondöten makalesinin yazarı Aysu ÖZBAĞCI

Merhabalaar, 1996 yılında Bursa'da doğdum. Üniversiteyi Bursa'da okumak zorunda kaldım ve Uluslararası İlişkiler adlı bölümün son senesine gelmiş bulunmaktayım ve tabi ki son senesi olması yönünde de büyük umutlar besliyorum. Biraz daha kişisel bilgilerimden bahsetmem gerekirse, fitness yapmayı defalarca hobi haline getirmeye çalışsam da sadece yüzmeyi tercih ediyorum. Yazı yazmanın beni rahatlattığına inanıyorum bunun yanı sıra beste yapmaktan hoşlanıyorum her eski sevgilime bir beste yapınca kendimi rahatlamış hissediyorum :). Tüm bunların dışında bir hobim daha var oda makyaj ve kozmetik dünyası. Bende kendi bölümümde sizlere makyaj konusunda bilgilendirmeler ve kozmetik önerilerinde bulunacağım.

One Yorum

  1. Aysu Hanım’a yazısı için çok teşekkür ediyor ilk yazısıyla aramıza hoşgeldin diyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.