Anasayfa / Kripto paralar / Eos coin ico

Eos coin ico

eos coin icoEos’un diğer coinlerden çok önemli bir farkı var ki, gördüğünüz gibi hem simgesi hem de adı aynıdır. Bu bence bir coin için oldukça önemlidir. Bu şekilde olmasının da diğer coinlerden farklı bir yönü olduğunu direk söyleyebiliriz.

Eos coin market çapı ne kadar?

Eos coine baktığımızda market çapının oldukça yüksek olduğunu görüyoruz. Yaklaşık olarak 8.520.270.835$ civarı bir market çapı bulunmaktadır. Telaffuz ederken dahi oldukça zorlandığımız bu coin çok güzel yükselerek çok güzel yerlere gelmiştir.

Eos coin ne kadar?

Eos’un grafiğini incelediğimizde ise 0.5$ gibi rakamlardan, 14$ çıkması gerçekten yatırımcılarına ne kadar para kazandırdığını göstermektedir. Bundan sonrası için çok hızlı bir şekilde de yükselebilir. Ancak bir süre biraz düzeltmede yapabilir.

Eos Coin Yorumları ve hakkındaki bilgiler
Eos coin’in doğrudan Ethereum ile rakip olabileceği hakkında yorumlar bulunmaktadır. Aslında şirketin alanı direk kripto para’dır. Amaçları da çok hızlı hatta Eth’dan daha da hızlı bir para birimi yaratmaktır.Eos’ un en önemli özelliklerinden biri de sunucularda herhangi bir ek ücret ödenmemesidir. Ethereum gibi kriptolar bunlar için yüksek miktarda ekstra coin talep ederler.Eğer bu şekilde büyümeye devam ederseler çok iyi yerlere gelebilirler.

Bir diğer özeliği ise her şeyin açık ve şeffaf olmasıdır. Uygulamalar yaparken diğer kullanıcılar bu çalışmaları görür ve kendi fikirlerini beyan edebilirler. Yani bir çalışma da hata yada eklenmesi gereken bir şeyler olduğunda topluluk anında öneriler sunar.

Eos coin nerelerden satın alınabilir?
Eos’un diğer coinlerden ne kadar farklı olduğunu hangi borsalarda olduğundan da direk anlayabilirsiniz. Dünyanın en büyük borsaları dahil şuanda toplamda 66 borsadan kolayca satın alabilirsiniz.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Trueflip coin ico (TFL) başlığındaki makalemizde tfl altcoin, tfl kripto para ve trueflip altcoin ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Eos coin ico makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

Red pulse rpx

Red pulse (rpx) coin nedir

Satın almış olduğum bir altcoin olan, Red pulse rpx isimli coini sizlere tanıtmak istiyorum. Şu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.