Anasayfa / Kripto paralar / Trueflip coin ico (TFL)

Trueflip coin ico (TFL)

tfl trueflip coin icoTrueflip tfl isimli altcoini inceleyeceğiz. Trueflip ico’nun sırasıyla market çapı, amaçları ve bu coin hakkında yorumları sizlerle paylaşacağız. Öncelikle şu sıralar bu coini almayı planlıyorsanız 2$ seviyelerinde olduğunu ve daha öncelerş 5$ gibi rakamları gördüğünü söylemek isterim. Yani en kötü ihtimal sadece bu seviyelere yükselse bile 2 kat para kazandıracaktır.

Trueflip tfl coini market çapı ne kadar?
Şu tarih itibari ile piyasa değeri 12 milyon $ ve yaklaşık olarak 874 btc civarındadır. Bu coini yavaş yavaş popüleritesi artan kucoin isimli borsada kolayca bulabilirsiniz

Trueflip tfl amacı nedir ve ne iş yapar?
Trueflip aslında bir şans oyunları sitesidir diyebiliriz. Hatta bu coinimizin sloganını da şu şekildedir: “Anında ödeme, açık kaynak kodu, fuar çekme ve şeffaf ödül fonu ile blok oyunlarındaki dünyaya bir yolculuğa çıkın.” Bence böyle söylenmesi bile yatırımcıları çekmeye yeterlidir.

Bir diğer sloganı ise dünyanın en büyük uluslararası blockchain oyunu olmasıdır. Dünyaca ünlü bir çok şans oyunu sitesi mevcut. Ancak blockchain yöntemini kullanan şans oyunları siteleri arasında oldukça popüler olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

(TFL)Treflip coin Yorumları
Ben de bu coin hakkında şu şekilde düşünüyorum: Her ne kadar şuan oldukça düşmüş olsa da , uzun vadede güzel paralar kazandıracaktır.Sabırsızsanız satın almayın derim. Fakat ben alırım uzun süre çekmem derseniz elinde sonunda iyi yerlere geleceğini düşündüğüm bir coin’dir.

Herkese bol kazançlar diliyorum

Önceki yazılarımız arasında bulunan change (cag) coin ico nedir başlığındaki makalemizde cag finans, cag kucoin ve change okex ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Trueflip coin ico (TFL) makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

Red pulse rpx

Red pulse (rpx) coin nedir

Satın almış olduğum bir altcoin olan, Red pulse rpx isimli coini sizlere tanıtmak istiyorum. Şu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.