Anasayfa / Ekonomi / Red pulse (rpx) coin nedir

Red pulse (rpx) coin nedir

Red pulse rpxSatın almış olduğum bir altcoin olan, Red pulse rpx isimli coini sizlere tanıtmak istiyorum. Şu tarihlerde çok ciddi ataklar yaptıklarını görerek, bende yatırım yapmak istedim. Şimdi hep beraber kampanyaları, amaçları ve diğer altcoinlerden farklarını inceleyelim.

Rpx’in diğer altcoinlerden farkları nelerdir?

  • Red pulse’nin diğer cripto paralardan çok önemli bir farkı var ki, neo platformunu ilk defa kullanan bir coin olduğunu söyleyebiliriz.
  • Red pulse isimli altcoini satın aldığınızda, aslında hong kong da yer alan bir şirketin aslında hissesini aldığınızı düşünebilirsiniz.
  • Toplam miktarı biraz fazla olduğu için sert iniş çıkışlardan ziyade biraz daha ağır hareket etmektedir.
  • 3 centten piyasaya giriş yapmışken şuanda piyasada değerleri 0.7$ gibi rakamları görmektedir.
  • Şuanlık TDAX ve KUCOİN gibi marketlerden satın alabilirsiniz. Çok yakında da dünyanın en büyük marketleri arasında yer alan EKOX da listeleneceği açıklaması da yapıldı. Yani listelendikten sonra bir hayli uçuşa geçebileceğini söyleyebilirim.
  • 09.01.2018 – 13.01.2018 tarihleri arasında düzenlediği yarışma ile de piyasada isimlerini iyice duyurma peşindeler. Hediyeleri ise Porsche 911 Carrera 3.0 🙂

Red Pulse (RPX) amacı nedir ne iş yapar?

Ekonomi ile ilgili bir çok şey hakkında araştırma yapan bir firmadır. Bu araştırmaları da web sitesi ve uygulamaları üzerinden kolay bir şekilde anlık yatırımcılara sunmaktadır. Bu uygulamalarda Çin piyasaları hakkında önemli bilgiler verilmektedir. Ayrıca bu bilgilerin içerisinde yatırımcılara da özel önerilerde bulunuyorlar. Red pulse şirketi şuanda da Finans, internet, Teknik ve tüketicilerin sektörleri hakkında araştırmalar yapıp günlük bilgiler vermektedir.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Bankalardan Kredi Nasıl Alınır? başlığındaki makalemizde bankalardan kredi nasıl alınır, en kolay kredi veren bankalar ve kredi nasıl alırım ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Red pulse (rpx) coin nedir makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

Borsaların düşüşü neyi ifade eder ?

Borsaların Düşüşü Neyi İfade Eder ?   Piyasa Bozulması   Piyasa aksaklığı, piyasaların normal ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.