Anasayfa / Teknoloji / Sosyal Medya / Facebook / Facebook hesap silme

Facebook hesap silme

facebook hesap silmeFacebook hesap silme işleminin nasıl yapıldığını partik olarak açıklayacağız. Zamanla facebook’un hayatınızda çok gereksiz vakit aldığını düşünebilirsiniz. Şimdi de sizlere facebook hesap nasıl silinir onu anlatacağız.Hatta işinizi kolaylaştırmak için facebook hesap silme linkini paylaşarak direk hesabınızı silmenizi sağlayacağız.Ancak şunu unutmayın hesabınızı sildiğiniz de bir daha geri dönüşü olmayacaktır. Bu nedenle dilerseniz bir süre facebook hesap dondurma işlemini gerçekleştirerek yada hesabınızdan çıkış yaprak ara verebilirsiniz.Yine de ben silmek istiyorum tamamen kurtulmak istiyorum diyorsanız:

Facebook hesap silme linki

Facebook hesabınızı silmek için aşağıdaki line tıklayıp hesabımı sil butonuna basmanız hesabınızı silmek için yeterli olacaktır. Bu şekilde yaptığınız taktirde facebook kapatma işleminiz gerçekleştirilmiş olacaktır. Eğer son anda facebook silme işleminden vazgeçerseniz iptal butonuna basabilirsiniz. Bu şekilde hesabınızın silinmesine kolayca engel olabilirsiniz.

Facebook hesabınızı silmek için TIKLAYIN!

Facebook hesabı nasıl silinir kolayca anlattık, ilerleyen yazılarımızda silmek yerine facebook hesap dondurma işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Facebook hesabı neden silinir?

Günümüzde facebook hesabını silmek isteyip sosyal medyadan kurtulmak isteyen çok fazla insan bulunmaktadır. Bunlardan bazıları gün içerisinde çok fazla boş vakit geçirdiklerini düşüşünenlerdir. Özellikle bazı sınavlara hazırlanan öğrenciler veya iş hayatında önemli işlerle uğraşması gerekirken facebookta çok fazla vakit kaybı yaşan insanlar hesaplarını silip kurtulmak istiyorlar. Bazen de bazı bayanlar facebookta yer alan herkese mesaj atan erkeklerden sıkıldıkları için hesaplarını silip kurtulmak isteyebiliyorlar. Son olarak bazı sevgililerin arasını açtığı için de sevgililer facebook hesaplarını silebiliyor.

Facebook hesap silme makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.