Anasayfa / Teknoloji / Sosyal Medya / Yusuf AKTAŞ Kimdir? (Reynmen)

Yusuf AKTAŞ Kimdir? (Reynmen)

reynmenSosyal medya fenomenlerinden benim en sevdiklerim arasında yer alan Yusuf AKTAŞ hayatını ele alacağız. Sosyal medyada tanınan ismi Reynmen olan Yusuf AKTAŞ özellikle yakışıklılığı, sempatikliği ve sözünün eri olması ile ün kazanmıştır. Reynmen’i sadece youtuber yada instagram fenomeni olarak kısıtlamamak gerekir. Çünkü hemen hemen her yerde takipçi sayısı oldukça fazladır.

1995 yılında doğmuştur. Yusuf AKTAŞ doğum yeri ve şuanda yaşadığı yer İstanbuldur. 2 tane de çok sevdiği kardeşi bulunmaktadır.Şuanda da Yusuf AKTAŞ Radyo ve Televizyon programcılığı ile alakalı bir bölüm okumaktadır. Takipçi sayısı gün geçtikçe hızlı bir şekilde artan Reynmen’in Boyu 178 cm ve kilosu da 68 civarıdır.

Yusuf AKTAŞ’ın 03.01.2018 yılı itibariyle yaptığımız kontrollerde; youtube 1.3 milyon, instagramda ise 1,5 milyon civarı takipçisi bulunmaktadır.  Youtube da özellikle Veysel ZALOĞLU (voyovoy) ve Lil bege (#biziz) ile yaptığı düetler en çok izlenen videoları arasına girmiştir. Benimde severek izlediğim ve sürekli takip ettiğim bir youtuber’dır. Bundan sonra da yaptığı her videoyu sürekli takip edeceğimi düşünüyorum. Ayrıca kendisinden voyovoy ve #biziz tarzında klipleri daha çok görmeyi bekliyorum.

Yazımızın başında da sözünde durmasıyla dedik. Bir çok insan bunu neden yazdığımızı merak etmiştir. İnstagramda yaptığı bir paylaşıma 120.000 beğeni gelmesi halinde saçlarını griye boyatacağını söylemişti. Bir çok insan bunu bir şaka olarak algılamasına rağmen, o beğeniler geldiğinde saçlarını boyatarak ne kadar sözünün eri bir insan olduğunu da bu şekilde bizlere göstermiştir.

Yaptığı kısa videolarla canı sıkılanları da çok güzel eğlendiren Yusuf AKTAŞ’ın sesinin de çok güzel olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Zaten izlediğiniz kliplerde ne kadar güzel şarkı söylediğini sizde hemen fark edeceksiniz. Yine Reynmen hakkında eklemek istedikleriniz olursa bize yazmanız durumunda, yazıya dahil edebilirim.

 

 

Önceki yazılarımız arasında bulunan instagram konum ekleme ile ilgili makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

Yusuf AKTAŞ Kimdir? (Reynmen) makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

instagram anket nasıl yapılır

İnstagram anket nasıl yapılır?

İnstagram’da yeni çıkan bir özellik daha, instagram anket özelliği bu özellik sayesinde insanlara fotoğraflar, videolar hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.