Anasayfa / Teknoloji / Sosyal Medya / İnstagram / bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme

bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme

Şimdi anlatacağımız teknik ile bilgisayardan instagrama kolay bir şekilde fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.Ayrıca bu teknik ile bilgisayardan instagrama video yükleme işlemi de gerçekleştirebilisiniz. Bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme işleminden önce bunun sizlere ne gibi faydalar sağlayacağından bahsedelim.

İnstagramda bilgisayardan fotoğraf paylaşma işleminin faydaları nelerdir?

  1. Bilgisayardan direk atacağınız bir fotoğraf orijinal kalitede gidecektir. Bir çok kişi instagram’a fotoğraf atmak için ilk önce whatsapp’tan gönderiyor.
  2. Direk instagram’a atacağınız için zamandan tasarruf sağlayacaksınız
  3. İphone marka telefonlarda kablo ile fotoğraf yüklemek çok zordur. Bu nedenle instagram’a direk paylaşım yapabilirsiniz

Bilgisayardan instagrama nasıl girilir?

Bilgisayardan instagrama girebilmek için www.instagram.com adresine girip , kullanıcı adı ve şifrenizi yazmanız yeterli olacaktır. Herhangi bir ek işlem veya program gereksinimi duymadan instagram hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Pc den instagrama fotoğraf yükleme

1)İnstagram giriş yapıyoruz

2)Giriş işlemi gerçekleştikten sonra, google chrome isimli tarayıcımızdan instagram hesabımız açıkken aşağıda görümüş olduğunuz gibi mouse sağ tuşu ile tıklayıp incele sekmesini seçiyoruz.bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme

3)İncele butonuna bastığımızda aşağıda görmüş olduğunuz gibi bir bölüm açılacak, buradan kırmızı ile yuvarlak içine aldığımız bölüme tıklayarak, telefon veya tablet şeklinde instagram’ın görüntülenmesini sağlıyoruz.instagram foto yükleme

4)Bu bölüme tıkladığınızda, telefondan girmiş gibi instagramı rahatlıkla kullanabilirsiniz.Daha sonra aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi normal instagram fotoğraf yükleme simgesini göreceksiniz. Ona tıklayıp telefondan girmiş gibi rahatlıkla profilinize fotoğraflarınızı veya videolarınızı yükleyebilirsiniz.

Bu şekilde hiç zaman kaybetmeden, herhangi bir program kullanmadan kolaylıkla bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Önceki yazılarımız arasında bulunan İphone whatsapptan gelen fotoğraflar galeride gözükmüyor başlığındaki makalemizde whatsapp fotoğraf kaydetme, whatsapp fotoğraflarını tek tek kaydetme ve whatsapp gelen fotoğraflar galeride görünmüyor iphone ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

canlı yayın kaydetme

İnstagramda canlı yayını kaydetme

Şimdi de instagramda canlı yayın açma , instagramda canlı yayını kaydetme ve instagramda bir canlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.