Anasayfa / Moda / Erkek kısa saç modelleri

Erkek kısa saç modelleri

Her yıl kısa saç modellerinde farklı tarzlar moda oluyor.Ancak ne olursa olsun 2 model her zaman trend halinde ve en çok kullanılan erkek kısa saç modelleri arasında yer almaktadır.Bu modellerin birincisi 3 numara saç diğeri ise yanlar kısa üstler uzun saç modelidir. Hatta son yıllarda yanlar 1 numara üstler uzun saçlar çok trend haline geldi ve bunlarla alakalı örnek fotoğraflar paylaşacağız.

Erkek 3 numara kısa saç modelleri

3 numara saç yıllardır değişmeyen , hangi ünlü kullanırsa kullansın her zaman trend bir saç modelidir. Özellikle yaz aylarında erkeklerin sıkça tercih ettiği 3 numara saç, saç derisini hava aldırması ve rahatlatan yapısıyla erkeklerin her zaman vazgeçilmezi olmuştur.Şimdide fotoğraflar ile 3 numara saç modellerini hep beraber inceleyelim:

Yukarıda da yakından tanıdığımız, Türk yıldızlardan Kıvanç TATLITUĞ ve Çağatay ULUSOY bulunmaktadır. Onlarda son zamanlarda oynadığı dizi ve filmlerde bu saç modelini sıkça kullanarak farklı rollere imza atmışlardır.3 numara saçın yanında birde kirli sakal , bir çok bayanın hayal ettiği erkek tipini anlatıyor aslında…

Erkek yanlar 1 numara kısa üstler uzun saç modelleri

Bu saç modeli aslında 3 numara saçtan daha çok kullanılmaktadır. 3 numara saçları genelde ünlüler belli bir role bürünmek için , normal insanlar da farklı bir tarz olması açısından zaman zaman kullanmaktadır. Ancak yanlar kısa üstler usun saç modelleri 3 numaraya göre daha sürekliliği bulunan bir saç modelidir. Bu saç hakkındaki görsellerimiz de aşağıdaki gibidir:

Yukarıda gördüğünüz fotoğraflar zaten bir çok kuaförün camlarında ve reklam bölümlerinde afiş olarak kullandığı fotoğraflara benzemektedir.Aslında bir kuaförün yeteneğini gösterebileceği bir saç modelidir. Çünkü bu saçta yanlar makine ile alınır , üstler makas darbeleriyle işin ehli tarafından alınmaktadır. Yanlış kesilen ufacık bir saçı toparlamanın geri dönüşü yoktur. Bu nedenle seçtiğiniz berberlere mutlaka çok dikkat etmelisiniz…

 

Erkek kısa saç modelleri makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

2 Yorum

  1. Tam saclarimi kestirmek uzereydim ki yorumunuzu gordum buna gore bir model sectim tesekurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.