Anasayfa / Moda / Erkek çocuk saç kesim modelleri

Erkek çocuk saç kesim modelleri

Günlerdir saç kesim modelleri ile alakalı soru yağmurlarına tutuluyorum. Daha önce paylaşmış olduğum erkek kısa saç modelleri yazımdan sonra, insanlar çocuklar içinde bazı saç kesimlerini derlememi rica etti. Bizde nette en çok tercih edilen 5 erkek çocuk saç kesim modellerini derleyip , sizler ile paylaşacağız.

Cristiano ronaldo tarzı çizikli saç modeli
Futbolu seven babaların özel olarak, erkek çocukları için istediği bu saç modelinin yan bölümünde çizik bulunmaktadır. Ayrıca hemen hemen ülkemizde her kuaförün oldukça kolay bir şekilde yapabileceği bir saç modelidir.Erkek çocuğunuza bu saç modeli ile bayanlar hayran kalacak.

Üstler çok uzun yanlar kısa saç modeli
Bu saç şekli de araştırmalarımız sonucu annelerin daha çok çocukları için istediği modeller arasında yer almaktadır. Doğru kıyafet giyimi ve renkler sayesinde oğlunuzun çocuk ünlülerden hiç bir farkı kalmayacak. 2018 yılında da bu saç kesim modelinin çok tercih edileceği konuşuluyor.

Erkek çocuğu düğün saç modeli
Bu saç modelinin yapımı diğerlerine göre oldukça kolaydır.Özellikle düğün, bayram gibi günlerde evde kolayca yapılabildiği için ebeveynler tarafından çok tercih edilmektedir. Eğer resimdeki gibi oğlunuz sarışın ve renkli gözlü ise bu saç stili tam size göre, tek yapmanız gereken fön makinesi ve tarağı doğru yerlere , doğru şekilde uygulamak olacaktır.

Çocuklar için yanlar çok kısa üstler uzun saç modeli
2017 yılının en popüler saç modeli haline gelen bu modelimiz hayatın her alanında rahatlıkla kullanılmaktadır. Özellikle de saçların yan bölümleri kısa olduğu için rahatlatıcı yapısıyla günlük kullanıma da oldukça uygundur diyebiliriz. Eğer sizde çocuğunuza gündelik bir saç modeli düşünüyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Yanlar kısa üstler dağınık saç stili

Bu saç modeli de bir önceki saç stili gibi günlük kullanıma uygundur. Hatta yeri geldiğinde bir fön makinesi ve bir tarak yardımı ile özel günlere çocuğunuzu kolayca hazırlayabilirsiniz.

Yukarıdaki saç kesim modellerinin 4 tanesi 2017 yılının en çok tercih edilen saç kesim modelleri arasında yer almaktadır. Biz de bunlara ilave olarak 2018 yılında tercih edilmesi muhtemel 2 saç şeklini de seçip sizler için yazımıza dahil ettik. Sizlerinde saç kesim trendleri ile alakalı sorularınız veya eklemek istedikleriniz olursa eğer yazımıza yorum olarak dahil edebilirsiniz.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Karamel saç rengi ile ilgili makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

Erkek çocuk saç kesim modelleri makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.