Anasayfa / Moda / Karamel saç rengi

Karamel saç rengi

Karamel saç rengi

Karamel saç renginin en çok merak edilen tonlarını derleyip bugün sizler için paylaşacağız. Özellikle en çok tercih edilen ve son yılın modası hangi karamel tonuymuş detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.Ayrıca; hangi saça , hangi tene, hangi tonu daha uyumlu olur bununla alakalı bilgiler de vereceğiz.Hatta yazımızda, ülkemizden ünlü bir ismin de fotoğrafını derlediğimiz resimler arasında paylaşacağız.

Açık altın karamel saç rengi

Bu saç rengi bir çok ünlü isim tarafından tercih edimektedir. Bizim önerimiz teniniz açık ve saçlarınız uzun ise mutlaka açık karamel saç rengi diğer adıyla da altın karamel saç rengini kullanmanızdır.Bu renk günlük hayatta da sürekli olarak kullanılabileceği için uzun ömürlü saç modelleri arasında yer alıyor diyebiliriz.Piyasada diğer adı da altın kahve saç rengi olarak geçmektedir.

açık altın karamel saç rengi

Koyu karamel saç rengi

Koyu karamel saç rengi biraz daha ten rengi koyu olanlar için daha uygundur. Eğer ten renginiz buğday veya biraz daha koyu ise koyu karamel saç rengini kullanabilirsiniz.Yine açık karamel de olduğu gibi bunun da piyasa da farklı isimleri bulunmaktadır. Koyu karamel’in diğer adı da koyu kahve saç rengidir

koyu karamel saç rengi

Çikolata kahve saç rengi

Gittikçe koyuya doğru ilerliyoruz. Çikolata kahve saç rengi diğerlerine göre daha koyu, hatta neredeyse siyaha yakın bir renk tonu bulunmaktadır.Ülkemizde de ünlü bir isim olan Fahrive EVCEN de çikolata kahve saç rengini çok kez tercih etmiştir. Aşağıda da çikolata kahve saç rengi ile çekilmiş bir fotoğrafı bulunmaktadır.

çikolata kahve saç rengi

Yazımızda paylaştığımız 3 farklı tonun piyasada çok farklı adları bulunmaktadır. Hatta firmadan firmaya bile isimleri değiştirilerek, aynı renk boyaların satışları gerçekleştirilmektedir.Mesela paylaştığımız renklerin; büyülü kahve saç rengi, bakır kahve saç rengi, bal köpüğü karamel saç rengi gibi piyasada çok fazla ismi bulunmaktadır.Aslında biz hepsini yazıp aynı fotoğrafları paylaşmak yerine, açıktan koyuya bir sıralama gerçekleştirdik.Umarım kullanacağınız saç renkleri hakkında faydalı bilgiler vermişizdir.Saç renkleri ile alakalı deneyimlerinizi, yorum olarak paylaşırsanız eğer , diğer ziyaretçilerimize de ufak katkılar sağlamış olursunuz.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Erkek kısa saç modelleri başlığındaki makalemizde 3 numara saç modelleri erkek, erkek kısa saç kesim modelleri ve adları nelerdir ve yanlar 3 numara üstler uzun saç modelleri ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Karamel saç rengi makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.