Cuma , Ekim 16 2020
Anasayfa / Rüya / Rüyada baba görmek

Rüyada baba görmek

rüyada baba görmekRüyada baba görmek, görme şeklinize göre farklı anlamlara yorumlanabilir. Ancak genelde babasını rüyasında gören kişiler hedeflediklerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Zaten insanlarda görülen en güzel rüya; ailesinden birinin yada akrabalarını güzel bir şekilde görmesidir. Eğer babanızı rüyada gördüyseniz tüm ihtiyaçlarınızın giderileceği ve hatta beklemediğiniz bir yerden sizlere para gelebileceği bir çok kaynakta belirtilmiştir.Eğer kişisel rahatsızlıklarınız veya hastalıklarınız var ise bunlardan kurtulacaksınız.Tabii ki baba görmek; gördüğünüz baba haline, farklı kaynaklarda  ve farklı şekillerde yorumlanabilir

Rüyada baba evini görmek

Rüyada baba evini 2 çeşit şekilde görebilirsiniz.İkisinin de farklı yorumlama seçenekleri bulunmaktadır. Şimdi sırayla ikisinin de ne anlama geldiğini açıklayalım.

Rüyada baba evini terk etmek

Eğer rüyanızda baba evinizden ayrılırken yüzünüz gülüyorsa; sizi ebeveynlerinizin çok iyi bir şekilde andığına, gireceğiniz her işte olumlu sonuçlar alacağınıza, dimdik ayakta durup kendi başınızın çaresine rahatlıkla bakacağınıza işaret etmektedir.Ancak baba evinden ayrılırken ağlıyorsanız ailenizin onaylamadığı bir kişi ile evlilik düşüneceğinizi, bununla birlikte ailenizle aranızın açılacağına işaret edilmektedir.

Rüyada baba evine döndüğünü görmek

Zaman içerisinde yaptığınız hataların farkına varacağınızı ve aynı zamanda kırdığınız ebeveynlerin gönlünü alacağınıza anlamına gelmektedir. Rüyada baba evine döndüğünü görmek bazen de evliliğinizde sorunlar olacağını ve hatta evliliğinizin bitebileceği anlamına gelmektedir. Bu nedenle bu rüyayı gören kişiler mutlaka hayatlarına çok dikkat etmelidirler.

Rüyada baba ile evlenmek

Rüyada babanız ile evlendiğini görmeniz sizi başta kötü bir şey olduğu yönünde korkutabilir. Fakat rüyada baba ile evlenmek babanızla ortak şeyler paylaşıp , ortak bir işe imza atacağınız anlamına gelmektedir. Genelde bu rüyayı görenler babasıyla olan samimiyetini arttıracaktır.

Rüyada babanın ölmesi

Rüyada babanızın öldüğünü görmeniz; genellikle ailenizden bazı konulardan yeterli miktarda destek almadığınızı, bununla birlikte kendinizi çok yalnız hissettiğinizi, baba desteği konusunda yardımlar beklediğinizi ancak bu yardımların sizlere ulaşmadığı anlamına gelmektedir.Yorumlayan bazı kişilere rüyada babanın ölmesini gören kişilerin tüm sıkıntılarının son bulacağına da işaret etmektedir.

Yazar Furkan Kahraman

Değişebilir her an herşey!

Bunu biliyormusun?

rüyada kayısı görmek

Rüyada kayısı görmek

Rüyada kayısı görmek yine gördüğünüz kayısı şekline göre farklılıklar gösterebilir. Kayısı yemek, kayısı çekirdeği, kayısı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.