Anasayfa / Rüya / Rüyada atatürk görmek

Rüyada atatürk görmek

Rüyada Mustafa Kemal ATATÜRK’ü görenler, genelde onu takip eden ve onun görüşlerini savunan kişilerdir. Zaten insanlar genelde sevdiği ve saydığı kişileri rüyalarında görürler. Rüyada Atatürk görmek onu ne kadar derinden sevdiğinizi göstermektedir. Bu kişiler genelde Atatürkçü düşünceleri yaymakla görevli kişilerdir.

Rüyada Atatürk Mezarı Görmek
Rüyanızda Mustafa Kemal ATATÜRK’ün mezarını gördüyseniz, ihtiyacınız olan tüm iyi şeylere kavuşacağınıza,sonunda hak ettiğiniz mutluluğa ve huzura kavuşacağınıza işaret etmektedir. Genelde uzmanlar rüyalarda Atatürk’ün mezarının görülmesinin bol bereket getireceğine ve hak ettiklerine sonunda kavuşacağını işaret etmekte, şeklinde yorumlar yapmaktadır.

Rüyada Atatürk’ü Konuşurken Görmek
Rüyada Mustafa Kemal ATATÜRK’ü konuşurken iki farklı şekilde görebilirsiniz. Bunlardan birincisi Atatürk konuşma yaparken, ikincisi ise sizin Atatürk ile diyalog halinde olmanızdır.

  1. Atatürk ile eğer konuştuğunuzu görüyorsanız, onun düşüncelerini savunmaktan hiç çekinmeyeceğinizi göstermektedir. Birinin Atatürk hakkında olumsuz bir yorum yapması halinde hemen kendinizi ön plana atıp sesinizi çıkaracağınıza işaret eder.
  2. Atatürk’ün konuşma yaptığını görmek onu takip edeceğinizi ve yolundan hiç bir zaman sapmayacağınızı gösterir. Aynı zamanda Rüyada Atatürk’ün sesini duymak da aynı anlamları içermektedir. Zaten konuşurken gördüğünüz de sesini de duymuş olacaksınız.

Rüyada Atatürk Portresi Görmek

Rüyanızda eğer Atatürk’ün bir portresini gördüyseniz bu sizin insan ilişkilerinizde ne kadar uyumlu olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda da yaptığınız işlerde çok özenli ve titiz davrandığınızı bundan dolayı da işinizi gerçekten çok iyi yaptığınızı göstermektedir. Eğer bu şekilde bir rüya gördüyseniz, hayatınız boyunca hiç bir şekilde iş hayatınızda problem yaşamayacağınızı söyleyebiliriz.  Rüyada atatürk portresi görmek genelde iş hayatında olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Rüyada Atatürk’ün annesini görmek
Rüyanızda Atamızın annesini gördüyseniz, sizi bazı korkularınız olduğunu göstermektedir.Bu korkularınızla yüzleşmeli ve bunları yenmelisiniz. Bilinç altınız da Zübeyde Hanımı nerede gördüyseniz o ile yerleşebileceğinizi de uzmanlar eklemektedir.

Rüyada Atatürkle sevgili olmak
Rüyanızda Atatürk ile sevgili olduğunuzu gördüyseniz , bu onun görüşlerine nasıl aşkla bağlı olduğunuzu göstermektedir. Bilinç altınıza Mustafa Kemale ne kadar derinden sevgi duyduğunuz işlenmiştir. Bu da rüyalarınıza sevgili olarak görmenizi sağlamaktadır.

Rüyada Atatürk’ün gülmesi ne anlamı gelir

Bu sizin Atatürk’ün düşüncelerini ne kadar iyi savunduğunuzu ve onun izinden ne kadar iyi bir şekilde gittiğinizi göstermektedir. Mustafa Kemal ATATÜRK’ün size gülmesi her zaman güzel şeylerin sizi bulacağını ve görüşlerini savunmaktan hiç vazgeçmeyeceğinizi göstermektedir. Atatürkçü düşünce sistemini layıkıyla yerine getirdiğiniz için Mustafa Kemal Atatürk size teşekkür etmektedir.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Rüyada kayısı görmek ile ilgili makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

Rüyada atatürk görmek makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek, genellikle bir düşmanınız olduğuna işaret eder. Tabi yine her rüyada olduğu gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.