Anasayfa / Rüya / Rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek

rüyada yılan görmekRüyada yılan görmek, genellikle bir düşmanınız olduğuna işaret eder. Tabi yine her rüyada olduğu gibi görme şekliniz ile alakalı değişik yorumlar gerçekleştirebiliriz. Bunlar içinde; yılan yemek, yılan kesmek , yılan öldürmek ve hatta gördüğünüz yılan rengine göre bile farklı yorumlar elde edilebilir. Şimdi sizlere en çok görülen yılan şekillerinden bahsedeceğiz.

Rüyada yılandan korkmak
Yazımızın başında düşman ile alakalı olduğunu söylemiştik. Rüyanızda eğer, yılandan korkuyorsanız düşmanlarınız size herhangi bir zarar veremeyeceğini göstermektedir.

Rüyada yılan öldürmek kesmek
Rüyada yılan öldürmenin görme şeklinize göre farklı anlamları bulunmaktadır.

  • Rüyanızda bir yılanı acımasızca öldürüyorsanız düşmanlarınızı alt edeceğinizi göstermektedir.
  • Yılanı gördüğünüz halde ondan kaçmayarak severseniz hatta elinizle dokunursanız. Özel hayatınızda veya iş hayatınızda çok güzel günlerin yakın olduğunu söyleyebiliriz.
  • Yılanı geberttikten sonra canice parçalara ayırdığını gördüyseniz, en büyük düşmanınızın bazı eşyalarını alabileceğinize işarettir.

Rüyada yılan ısırması ve sokması görmek
Rüyanızda yılanın sizi ısırdığını veya çok sert bir şekilde soktuğunu görürseniz, kendinize çok dikkat etmelisiniz çevrenizdeki düşmanlardan size zarar verecekler olabilir. Ne olursa olsun tedbiri bir süre elden bırakmamakta fayda var.

Rüyada yılan yemek
Rüyada yılan yemek, yine etin durumuna göre farklı yorumlar ortaya çıkarmaktadır. Yemiş olduğunuz et pişmemiş ise düşmanlarınızı her konuda yine yeneceksiniz. Güzel kızarmış, iyi pişmiş bir yılan eti yiyorsanız düşmanınıza kaybetmiş olduğunuz tüm eşyalarınız geri kazanacağınızı göstermektedir. Yılan yerken yüzünüz gülüyor güzel tat alıyorsanız mutluluğa, eğer kötü tat alıyorsanız üzgüntüye işarettir.

Rüyada yılanla konuşmak
Rüyada yılan ile güzelce konuşup anlaştığınızı görüyorsanız eğer, bir düşmanınız ile tekrar barışacağınıza işarettir. Daha önce küstüğünüz yada kavgalı olduğunuz biriyle de tekrar birleşebilirsiniz. Kısaca rüyada yılanla konuşmak olumlu sonuçlar doğuracaktır.Son olarak rüyanızda size kötü sözler söyleyen bir yılan var ise , düşmanla çok büyük tartışmalara girebileceğinizi söyleyebiliriz.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Rüyada kar görmek başlığındaki makalemizde aşk hayatı, kar fırtınası ve kar yemek ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Rüyada yılan görmek makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

rüyada kayısı görmek

Rüyada kayısı görmek

Rüyada kayısı görmek yine gördüğünüz kayısı şekline göre farklılıklar gösterebilir. Kayısı yemek, kayısı çekirdeği, kayısı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.