Anasayfa / Programlama / Fotoshop Dersleri / Komik fotoshop çalışmaları

Komik fotoshop çalışmaları

Bugünde ülkemizde ve dünyada en çok paylaşılmış komik fotoshop çalışmaları ile sizleri güzel bir eğlendireceğimize inanıyoruz.Yazımızda onedio komik fotoshop, komik düğün fotoshop ve daha önce Kemal KILIÇDAROĞLU komik fotoshop‘ları hakkında bilgiler vereceğiz. Belki paylaştıklarımızı görünce photoshop çalışmalarını bir kenara bırakıp, bir daha yapmayacaksınız. Ancak yinede paylaşmaktan vazgeçmiyoruz 🙂

Komik araba fotoshop
Aşağıdaki çalışmanın zaten ülkemizde yapıldığından hiç şüphemiz yok. Sanırım arabanın yanına kendini koyan arkadaş direk paint ile kendisini yapıştırmış. Birde üzerine büyük harflerle yazmış ki ben ve arabam :). Bence herkes onun arabası olduğunu düşünmüştür 🙂
komik araba fotoshop

Komik kas fotoshop’u yapma
Photoshop ile alakalı web sitelerin neredeyse tamamında bulunan bu fotoğrafı paylaşmadan geçemezdik. Bu fotoğrafta arkadaş kendine kas yapmaya çalışmış, fakat diğer koluna kas yapmayarak her şeyi ne yazık ki berbat etmiş ve tüm sosyal medyada alay konusu olmuştur. Ancak sağ koluna yaptığı çalışmayı  gerçekten çok tebrik ederek diğer çalışmamıza geçiyoruz.

komik kas fotoğrafı

Köpek balığına yapılan photoshop
Bu da diğer popüler fotoshop çalışmaları arasında yer almaktadır. Kimin aklına gelir di ki, bir köpek balığına diş yapmak. Hatta onuda geçtim bu çalışmayı yapan arkadaş ekstra olarak diş teli dahi eklemiş :). Bu çalışmayı da bu nedenle özel olarak yazıma dahil ettim.

köpek balığı photoshop

Pisa kulesi fotoshop çalışması
Bir zamanların yine çok ünlü olan fotoğrafı ile devam ediyoruz. Bu fotoğrafı paylaşan kişi, pisa kulesine dokunamamış ve insanların fotoshop programı yardımıyla, elinin kuleye dokunur yapılmasını rica etmiş. Ancak gel gelelim insanlar bunu bir alay konusu haline getirerek; kuleyi yamultma, kolu uzatma gibi farklı komik fotoshop çalışmaları ile bambaşka bir hal aldırmıştır.

pisa kulesi komik fotoshop

Gelin damat komik photoshop görüntüleri
Son olarak paylaşmazsak olmazsa olmaz dediğimiz bir çalışma daha var. Oda ülkemizin gündemine bomba gibi düşen gelin damat fotoshop çalışmalarıdır. Aslında bazıları photoshop çalışması bile değil.Normal arka fonlar kullanılarak çekilmiş fotoğrafları ne yazık ki ülkemizdeki bazı amatör fotoğrafçılar öyle bir hale getiriyor ki gülünç duruma düşmemek neredeyse imkansız. Siz de aşağıdaki fotoğrafları inceleyerek , düğün fotoğrafçınızı seçerken iki kez düşünün.

gelin damat fotoshop

İnternette paylaşılmış en komik 5 fotoshop çalışmasını sizlerle paylaştık. Eğer sizinde daha önce yaptığınız bu tarz projeler var ise bize iletip, bu sayfa üzerinden paylaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sosyal medya ve internette bir çok bu tarz çalışma bulunuyor. Fakat biz en çok beğenilen ve en popüler olanları seçip sizlere sunduk. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin 🙂

Önceki yazılarımız arasında bulunan Online indirmeden fotoshop yap programsız site üzeri yapma başlığındaki makalemizde fotoshop nasıl yapılır, photoshop online free editor pixlr ve ücretsiz online fotoshop yapma siteleri ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Komik fotoshop çalışmaları makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

fotoshop ile resmin arkasını temizleme

fotoshop ile resmin arkasını temizleme

Uzun zamandır ara verdiğimiz fotoshop derslerimize bugün tam gaz devam ediyoruz. Adobe fotoshop programı yardımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.