Anasayfa / Rüya / Rüyada kayısı görmek

Rüyada kayısı görmek

rüyada kayısı görmekRüyada kayısı görmek yine gördüğünüz kayısı şekline göre farklılıklar gösterebilir. Kayısı yemek, kayısı çekirdeği, kayısı ağacı görmek gibi farklı anlamları olabilir hep beraber inceleyeceğiz. Ancak genel olarak rüyada kayısı görmek iyi şeylerin habercisidir diyebiliriz. Sadece havaların soğuk olduğu kış aylarında görülen kayısı biraz problem yaratabilir.

Rüyada Kayısı Yemek
Eğer rüyanızda kayısıyı çok büyük iştahla yediğinizi görüyorsanız, yakın zamanda taliplerinizin artacağına ve çok farklı fırsatların sizi bulacağını göstermektedir. Bu fırsatları iyi düşünüp güzel değerlendirmeniz hayatınız açısından sizebüyük katkılar sağlayacaktır. Eğer kişi gebeyse ve kayısı yediğini görüyorsa, kız çocuğu olabileceğini göstermektedir.

Rüyada kayısı çekirdeği görmek
Rüyanızda kayısı çekirdeği görmenizde çok güzel bir şeydir. İş hayatınızda çok güzel şeyler elde edeceğinize ve başarıları yakalayacağınıza işarettir.Çok yakında beklediğiniz güzel haberler geleceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendinizi her türlü olumlu güzel şeye hazır tutun.

Rüyada kayısı ağacı görmek
Rüyada kayısı ağacı görmek çok iyi bir insanla tanışacağınıza işarettir. Bu insanda iyi olan her türlü özellik olacaktır. Kendisi çok güzel yürekli , her türlü konuda herkese yardım etmeye çalışan, iyilerin dostu ve kötülerin düşmanı bir kişiliktedir.

Rüyada kuru kayısı görmek
Yine rüyada kuru kayısı görmek de diğerleri gibi genel anlamda hep kısmet açılışı ve iş hayatınızda bol paralar kazanacağınızı göstermektedir. Çok yakında güzel şeyler sizi bekler.

Yazımızın başında dediğimiz gibi rüyada görülen kayısılar hep beklenen, güzel haberlerin geleceğini göstermektedir. Ancak tek maddemiz var, oda kış aylarında görülen kayısı gelecek olumsuz günlerin habercisidir.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Rüyada yılan görmek başlığındaki makalemizde rüyada yılan sevmek, rüyada yılanla sohbet etmek ve yılan sokması ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Rüyada kayısı görmek makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek, genellikle bir düşmanınız olduğuna işaret eder. Tabi yine her rüyada olduğu gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.