Anasayfa / Teknoloji / Sosyal Medya / Twitter / twitter da engelleme nasıl yapılır?

twitter da engelleme nasıl yapılır?

Zaman zaman hal ve hareketleri ile sizi rahatsız eden takipçileriniz olabilir. Bu takipçilerden twitter engelleme sistemi ile engelleyip tamamen kurtulabilirsiniz. Şimdi de 2 adımda twitter kişi engelleme nasıl yapılır kolay bir şekilde resimli olarak anlatacağız.Ayrıca ekstra olarak, engellenen kişilerin engelinin nasıl kaldırıldığı ve engellediğimiz kişilere bildirim gidip gitmeyeceği hakkında da bilgiler aktaracağız.

Twitter da kişi engelleme işlemi nasıl yapılır?

Twitter da kişi engelleme yapabilmek için, ilk önce engellemek istediğimiz kişinin profiline giriyoruz. Engellemek istediğimiz kişinin profiline girdikten sonra, profilin yanında yer alan 3 nokta’nın bulunduğu bölüme tıklıyoruz. Daha sonra da xxx isimi kişiyi engelle diyerek dilediğimiz kişiyi rahatlıkla engelleyebiliyoruz.

twitter kişi engelleme

Twitter da engelleme nasıl kaldırılır?

Twitter da kişileri nasıl engelleyeceğimizi kısaca anlattık. Şimdi de sıra geldi kişi engel kaldırma işleminin nasıl yapıldığını anlatmaya. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için, yine aşağıda resimde gördüğünüz gibi 3 noktaya tıklayıp , daha sonra kişinin engeleni kaldır seçeneğini seçiyoruz ve kişinin engeli kalkmış oluyor.

twitter kişi engeli kaldırma

Twitterda engellenen kişiye bildirim gider mi?

Twitter da engellediğimiz kişilere bildirim gitmez. Fakat twitter da engellenen kişiler sizin profilinize bakmaya çalıştığında ulaşamadıkları için engellendiklerini rahatlıkla fark edebilirler.

Twitter da engellenen kişi profilimi görür mü?
Twitter da engellediğiniz kişilerin profilinizi görme şansı yoktur. Profilinizi açmaya çalıştığında sizi göremeyecektir. Fakat siz twitterda engellediğiniz kişilerin profilini kolaylıkla görebilirsiniz.

 

twitter da engelleme nasıl yapılır? makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.