Anasayfa / Teknoloji / Sosyal Medya / Whatsapp / whatsappta sürekli nasıl çevrim içi olunur?

whatsappta sürekli nasıl çevrim içi olunur?

whatsappta sürekli çevrim içi olmakWhatsappta sürekli nasıl çevrim içi olunurdan ziyade bence , şunu sormak istiyorum whatsappta neden sürekli çevrim içi olunur? Whatsappta sürekli çevrim içi olmak genelde sadece bir insanı kıskandırmak için yapılır düşüncesindeyim. Çünkü bir insan neden sürekli çevrim içi olmak istesin ki, her neyse konumuza dönelim. Cambaz.org olarak bildiğimiz 3 farklı whatsappta sürekli online olma tekniğini sizlerle paylaşacağız.Şunu da belirtmek istiyorum ki, şuan kullandığımız whatsapp uygulamasında sürekli online görünme ile alakalı herhangi bir buton yada seçenek bulunmamaktadır.

1)Whatsapp web yardımıyla bilgisayarınızdan whatsapp’ı açık bırakın
Daha önceki yazılarımızda whatsapp web nasıl kullanılır? hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bilgisayarınızdan whatsapp web açıp bilgisayarınızı açık bırakarak sürekli online görünebilirsiniz.

2)Whatsapp ve telefonunuzun ekranını açık bırakaran online olun
Bu en klasik yöntem, fakat bu yöntemi önermiyruz. Çünkü telefonunuzu açık bıraktığınızda çok fazla şarjınız gidecek ve bu işlem sizin telefonunuza uzun vadede zarar verecektir.

3)Whatsapp yerine whatsapp plus uygulamasını kullanın
Whatsapp plus uygulmasını kullanarak telefonunuzun ekranını kapatsanız dahi, dilerseniz whatsappta sürekli çevrim içi görünebilirsiniz. Whatsapp plus programını hemen hemen her yerden bulup indirebilirsiniz. Ancak öncelikle telefonunuzda bulunan whatsapp uygulamasını mutlaka silmelisiniz. Kurulumu aynı normal whatsapp kurulumu şeklindedir. Whatsapp plus uygulamasını kurduktan sonra ayarlar bölümüne girip sürekli çevrimiçi seçeneğini işaretlediğinizde, telefonunuzun ekranını kapatsanız ve hatta tuş kilidini kapatsanız dahi, whatsappta çevrim içi görüneceksiniz.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Konum nasıl atılır ile ilgili makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

whatsappta sürekli nasıl çevrim içi olunur? makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

whatsapp yanlış mesaj silme

whatsappta bu mesaj silindi ne demek

Whatsappta sonunda beklediğimiz özellik geldi. Yanlışlıkla gönderdiğiniz bir mesajı artık kolayca silebileceksiniz. Üstelik İphone, android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.