Anasayfa / Teknoloji / Sosyal Medya / Whatsapp / whatsapp plus nedir ne işe yarar?

whatsapp plus nedir ne işe yarar?

whatsapp plusWhatsapp plus, kullandığımız whatsapp uygulamasının biraz daha gelişmişidir.  Whatsapp ile kullanamadığımız bir çok özelliği whatsapp plus yardımı ile kullanabiliriz. Şimdi de size whatsapp plus’ın bazı özelliklerini ve normal whatsapptan farklarını anlatacağız.

Whatsapp plus ile sürekli çevrimiçi görünebilirsiniz
Daha önceki yazılarımızda whatsappta sürekli nasıl çevrimiçi olabileceğinizi anlatmıştık. Whatsapp plus ile bu özelliği rahatlıkla görebilirsiniz.

Whatsapp plus ile fotoğraflarınızı orjinal kalitede gönderin
Whatsapp plus ile fotoğraf gönderimi yaparken, ayarlar bölümünden düzenleme yaparak gönderilerinizin orijinal kalitede gitmesini sağlayabilirsiniz. Unutmayın normal whatsapp ile göndereceğiniz fotoğrafların kalitesi düşürülüp iletilmektedir.

Kimlerin çevrim içi olduğunu görebilirsiniz
Herhangi bir profile tıklamadan kim çevrim içi kim değil kolaylıkla görebilirsiniz.

Sıradan whatsapp uygulamasına göre daha güvenlidir
Gelişmiş altyapısı ile sıradan whatsapp uygulamasından daha güvenli bir kullanım sunar

Whatsapp plus iletildi bildirimi göndermez
Normal whatsapp uygulamasında bir kişiye gönderdiğiniz mesaj 2 tik olduğunda iletildi anlamına gelmektedir. Fakat whatsapp plus ayarlarından dilerseniz sürekli tek tik olarak karşı tarafın görmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde insanlar yazdıklarının iletilmediğini düşünürler.

Whatsapp plus son görülme saatini aynı yapma
Whatsapp plus ile dilerseniz son görülme saatinizi dondurup, insanların sürekli aynı saati görmelerini sağlayabilirsiniz. Mesela saat 11:00 şeklinde dondurdunuz. Bundan sonra whatsapp’a giriş çıkış yapsanız dahi insanlar sürekli saat 11:00 de en son giriş yaptığınızı düşünecektir.

Whatsapp plus bildirimleri
Whatsapp plus sayesinde özel bildirimler alabilirsiniz. Mesela sıradan whatsappta bir kişinin profil resmi yada durum değişikliği hakkında bildirim gelmezken, whatsapp plus ile bildirim alabilirsiniz.

Önceki yazılarımız arasında bulunan whatsappta sürekli nasıl çevrim içi olunur? başlığındaki makalemizde whatsapp plus ve whatsapp web ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

whatsapp plus nedir ne işe yarar? makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

whatsapp yanlış mesaj silme

whatsappta bu mesaj silindi ne demek

Whatsappta sonunda beklediğimiz özellik geldi. Yanlışlıkla gönderdiğiniz bir mesajı artık kolayca silebileceksiniz. Üstelik İphone, android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.