Anasayfa / Teknoloji / Sosyal Medya / Whatsapp / whatsapp konuşması içinde kelime arama

whatsapp konuşması içinde kelime arama

Whatsapp’ın sürekli güncellenen sürümlerine yeni özellikler eklenerek devam ediyor. Yeni bir güncellemede de whatsapp konuşması içinde kelime arama özelliği entegre edildi. Whatsapp konuşması içinde kelime arama özelliği nedir ne işe yarar diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Hemen açıklamalarımızı yapıyoruz.

whatsapp kelime arama özelliği ne işe yarar

Bu özellik sayesinde whatsapp içerisinde geçmiş tüm sohbetlerde herhangi bir sözcüğü kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Üstelik bunu kullanırken ekstra herhangi bir program yüklemenize de gerek yoktur. Tek yapmanız gereken whatsapp’ın orta en üst bölümünde yer alan ara bölümüne istediğiniz sözcüğü yazmak olacaktır. İnsanlar bu arama bölümünden sadece kişilerin ve grupların arandığını düşünmektedir. Fakat buradan tüm kişi ve grupların yanında sohbet içerisindeki konuşmalarda aranmaktadır.

whatsapp arama özelliği

Yukarıda da deneme amaçlı neredesin sözcüğü ile alakalı arama yaptık. Gördüğünüz gibi sadece neredesin değil de nereye ve neresi gibi türevlerini de bizler için buldu. Bulunan sözcükleri yukarıdaki resimde kırmızı ile işaretleyerek belirttim. Siz de telefonunuzdan arama yaparak bu özelliği deneyebilir.Deneyimlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Son olarakta whatsapp konuşması içinde kelime arama özelliği ile ilgilibir problem yaşarsanız veya soru görüş önerileriniz olursa yorum olarak belirtebilirsiniz.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Whatsappta engellendiğimi nasıl anlarım? ile ilgili makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

whatsapp konuşması içinde kelime arama makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

whatsapp plus

whatsapp plus nedir ne işe yarar?

Whatsapp plus, kullandığımız whatsapp uygulamasının biraz daha gelişmişidir.  Whatsapp ile kullanamadığımız bir çok özelliği whatsapp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.