Anasayfa / Ekonomi / Bitcoin nedir nasıl kazanılır – Bedava bitcoin veren siteler

Bitcoin nedir nasıl kazanılır – Bedava bitcoin veren siteler

Ücretsiz bedava bitcoin nasıl kazanılır

Bitcoin araştırmalarımız sonucu Çinli iş adamlarının ülkeden para çıkışını kolaylaştırmak amacıyla keşfedildiğini biliyoruz. Bitcoin aslında günümüzde artık dolar, euro gibi bir para birimi haline gelmiştir. 18.10.2017 yani bugün tarihi itibariyle 1 bitcoin yaklaşık 20bin tl ye denk gelmektedir, yani eski parayla 20 milyar değerindedir.2009 yılında 1 cent olan bitcoin , 2012 yılında 7$ değerine yükselmiştir. Uzmanlar bitcoinin değerinin 1milyon$ olma ihtimalinin dahi olduğu yönünde fikirlerini bildirmiştir..

Sanal para olarak adlandırılan bu bitcoin genel olarak bitcoin madenciliği denilen sistemle üretilmektedir. Bitcoin madenciliği bilgisayar işlemcilerinin kullandırılması sonucunda havuzlardan belirli bir miktar bitcoin kazandırılmasıdır. Bu sistem tabi evde kullandığımız bilgisayarlar ile çok düşük miktarda kazanımlar gerçekleştirmektedir. Yurt dışında artık bitcoin madenciliği için özel güçlü server’lar kurularak günlük üretimler gerçekleştirilmektedir.

Bedava bitcoin veren siteler:

1.Site : freebitco.in üye ol – Bu site saat başı sizlere şifre girdirerek çok düşük miktarlarda ücretsiz bitcoin vermektedir dilerseniz bu linkten üyelik işleminizi kolayca gerçekleştirip bitcoin kazanma işlemine çabucak başlayabilirsiniz.

2.Site : btcprominer.life üye ol – Henüz bu siteden ödeme alamadık , ancak günde 60000 civarı aslında yüksek bir miktarı bitcoin vermektedir. Bu nedenden dolayı ödeme alıp alamayacağımızdan emin değiliz.Aldığımız taktirde bu sayfadan belirteceğim, bu siteyede bu linkten kolayca üye olabilirsiniz.

İnternet üzerinde birçok ücretsiz bitcoin veren site bulunmakta , fakat en güvenilir olanının araştırmalarımız sonucu freebitco.in olduğunu söyleyebiliriz , daha sonraki yazılarımızda sitelerin nasıl kullanıldığını da detaylı bir şekilde siz değerli kullanıcılarımıza aktaracağız.

Bitcoin nedir nasıl kazanılır – Bedava bitcoin veren siteler makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

Borsaların düşüşü neyi ifade eder ?

Borsaların Düşüşü Neyi İfade Eder ?   Piyasa Bozulması   Piyasa aksaklığı, piyasaların normal ve …

2 Yorum

  1. Arkadaşlar Btcprominer adlı siteden ödeme alamadık 30 günden fazla dahi sürebileceği uyarısı geldi 🙂

  2. Meryem GÜNEŞ

    Bende btcprominer life isimli siteye üyeyim. Ancak aylardır beklememe rağmen biriken bitcoin’i alma şansım ne yazık ki olmadı. Sanırım herhangi bir şekilde bir yatırım yapıp seviye yükseltmeden ödeme yapılmıyor. Bu arada bitcoin nasıl kazanılır gayet güzel açıkladığınız için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

    Freebitco in sitesi de oldukça güvenilir dünya çapında bir sitedir. Fakat onda da kazançların borsanın çok yükselmesi sebebiyle düştüğünü de söyleyebilirim. Yine de uzun vade de bitcoin çok yükselirse benim ufacık paralarım da değerlenir derseniz, freebitco in sistemini kullanabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.