Anasayfa / Teknoloji / Sosyal Medya / İnstagram / Bilgisayardan instagram hesabını dondurma silme nasıl olur?

Bilgisayardan instagram hesabını dondurma silme nasıl olur?

Zaman zaman bazılarımız sosyal medyanın o yoğunluğundan sıyrılıp biraz huzurla kafa dinlemek isteyebiliriz. Bazen de yetti artık deyip tamamen sosyal medyadan kurtulmak da isteyebiliriz. Bu yazımızda da instagram hesabınızı geçici olarak nasıl dondurabileceğinizi ve nasıl açabileceğiniz anlatacağız. Bu arada instagram hesabınızı dondurup tekrar açtığınızda daha önce hiç kapatılmamış gibi kullanmaya devam edebilirisiniz. Herhangi bir resim , görsel , takipçi kaybı yaşamazsınız.

İnstagram hesabını dondurma işlemi için öncelikle bu linke tıklıyoruz.Daha sonra karşımıza kullanıcı adı ve şifre ekranı çıkıyor. İnstagram hesabına normal bir şekilde giriyormuş gibi kullanıcı adı ve şifremizi yazıyoruz ve sonuç olarak aşağıdaki gibi bir ekran karşımıza çıkıyor:

instagram dondurma

Yukarıda gördüğümüz ekranda geçici instagram dondurma işleminizi koalyca gerçekleştirebilirsiniz. Sorulardan birini yanıtlayıp, alt bölüme şifrenizi girip, hesabı geçici olarak kapat butonuna bastığınız da hesabınız kolayca kapatılır. Tekrar açmak istediğinizde ise hesabınıza giriş yapmanız aktifleşmesi için yeterli olur. Yukarıda instagram dondurma seçeneklerinden birini seçmekte kararsızlık yaşıyorsanız eğer ara vermek istiyorum seçeneğini rahatlıkla seçebilirsiniz.

Uyarı!!
1 hafta içerisinde eğer hesabınızı 1 kez dondurup açarsanız tekrar dondurma işlemini 1 hafta boyunca tekrarlayamazsınız. Dondurma ve hesap aktifleştirme işlemlerinizi gerçekleştirirken mutlaka tekrar tekrar düşünüp o şekilde karar vermelisiniz.Hatta sabırsızlık yapıp hesabınızı aktifleştireceğinizi düşünüyorsanız hesabınızı dondurmayıp yalnızca çıkış yaparak da zaman zaman sosyal medya hesaplarınızdan kolayca geçici olarak uzaklaşabilirsiniz.

Bilgisayardan instagram hesabını dondurma silme nasıl olur? makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

canlı yayın kaydetme

İnstagramda canlı yayını kaydetme

Şimdi de instagramda canlı yayın açma , instagramda canlı yayını kaydetme ve instagramda bir canlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.