Anasayfa / Teknoloji / Sosyal Medya / İnstagram / İnstagramda gönderi bildirimi açınca bildirim gider mi?

İnstagramda gönderi bildirimi açınca bildirim gider mi?

İnstagramda gönderi bildirimi nasıl açılır , nasıl kapatılır ve aynı zamanda gönderi bildiriminizi açıp kapattığınız da kişiye bildirim gider mi? bunlar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.Öncelikle gönderi bildirimi nasıl açılır onun hakkında bilgi verelim:

İnstagram gönderi bildirimi nasıl açılır?

İnstagramda gönderi bildirimi açarken , öncelikle aşağıdaki resimdeki gibi 1 yazan üç noktalı bölüme tıklıyoruz. Daha sonra açılan sayfada gönderi bildirimini aç dediğimizde, bu işlemi yaptığımız profil ne paylaşırsa paylaşsın bize bilgi gelecektir. İphone marka telefonlarda bu şekilde görünmektedir. Android yazılımı bulunan telefonlarda da benzer biçimde sekmeler açılacaktır.

instagramda gönderi bildirimi açma

İnstagram gönderi bildirimleri nasıl kapatılır?

Aynı işlemleri yaptığınız da  gönderi bildirimini aç değil de, gönderi bildirimi kapat şeklinde bir seçenek çıkacaktır. Bunu seçtiğinizde o profilden size bir daha özel olarak bildirim gelmeyecektir.

İnstagramda gönderi bildirimi açınca bildirim gider mi?

Son olarak bir kişinin instagram da gönderi bildirimini açıp veya kapadığınızda hiç bir şekilde bu profile bilgi gitmeyecektir. Genelde insanların ilgi duyduğu ve sürekli takip ettiği kişilere uyguladığı bu yöntem sayesinde, profilerin her yaptığından haberdar olurlar.

 

Önceki yazılarımız arasında bulunan instagramda eski fotoğrafları hikayede paylaşma ile ilgili makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

İnstagramda gönderi bildirimi açınca bildirim gider mi? makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

instagram hikayelerinde eski fotoğrafları paylaşma

instagramda eski fotoğrafları hikayede paylaşma

İnstagramda eski fotoğrafları hikayede paylaşma işleminin nasıl gerçekleştiğini kısaca ve hızlıca şimdi anlatacağız.Bildiğiniz gibi insatagran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.