Anasayfa / Eğitim / Narsist ne demek tdk

Narsist ne demek tdk

Narsist ne demek tdk‘da karşılığı nedir? Bu yazımızda son günlerde sosyal medyada isyankar gençlerin çok fazla kullandığı Narsist sözcüğünü ele alacağız. Narsist kişilik bozukluğu hakkında bilgiler vereceğiz. Aynı zamanda narsist erkek nasıl olur, narsist kadın nasıl olur,narsist sevgili nasıl olur hepsini tek tek bu yazımızda inceleyeceğiz.

narsist ne demek

Narsist ne demek?

Narsist; her şeyden kendini üstün tutan, kendine tapan, adeta kendine delicesine aşık kimselere denmektedir. Güncel yaşamımız da o kadar üst düzey narsistlikler bulunuyor ki, kendi kendine evlilik yapan insanlara dahi rastlamak mümkündür. Narsist kişiler, genelde kendinden başka kimseyi düşünmez ve karşılarındaki kişileri çok fazla önemsemezler bu yüzden narsist bir sevgiliniz varsa gerçekten işiniz çok zordur diyebilirim. Bu kişilerin, bu şekilde kişi bozukluğu olduğunu kolayca anlayabilirsiniz, her fırsatta kendilerinin yaptığını ve narsist olduklarını özellikle hal ve hareketleri ile vurgularlar.

 

Narsist kadın veya erkek olarak ayrılır mı?

Narsistliğin aslında kadın veya erkek şeklinde bir cinsiyeti yoktur. Çünkü narsist bir insanın özelliklerini taşıyan kişilerin, erkek ve kadınları arasında hiçbir fark bulunmamaktadır. Bu nedenle narsist kadın veya narsist erkek şeklinde cinsiyet ayrımı yapılmaması gerektiğini düşünüyoruz.

Not:Son olarak güncel bir haberi de sizlere aktarmak istiyoruz. Kendi kendine evlilik yapan bir bayanın haberleri daha önce internette yayılmıştı. Bu kişi şuanda kendinden boşanıp, gerçek bir kişi ile evlilik yaptığını tüm medyaya duyurmuştır.

 

Önceki yazılarımız arasında bulunan Özgeçmiş(cv) yazarken nelere dikkat edilir ile ilgili makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

Narsist ne demek tdk makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

Farabi Nedir ve Farabi Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar, bugünkü konumuzda üniversite öğrencilerinin merak ettiği farabi nedir ve farabi nasıl yapılır sorusunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.