Anasayfa / Teknoloji / Sosyal Medya / İnstagram / İnstagramda zengin görünmek için ne yapmalı?

İnstagramda zengin görünmek için ne yapmalı?

İnstagram’da zenginler nasıl paylaşımlar yapar? İnstagram’da zengin görünmek için neler yapılır? gibi bir çok sorunuzun cevabını bu yazımızda maddeler halinde sizlere sunacağız.Zaten yazımızın fotoğrafı zengin görünme tekniklerini neredeyse özetliyor, diyebiliriz

1.Kural:Mutlaka kaliteli fotoğraf çeken bir telefonunuz olmalıdır

İnstagram’da çekeceğiniz fotoğraflar aslında sizin kaderinizi belirleyen en önemli unsurdur. Bu nedenle fotoğraf çektiğiniz telefonun kalitesi en son sistem olmalıdır. Zaten fotoğraf kaliteli kötü paylaşım yapan birinin zengin olması beklenemez diye tahmin ediyorum.Bizim önerimiz: İphone ya da Samsung’un 6s ve üzeri modellerini kullanmanız zengin görünmeniz için yeterli olacaktır.

2.Kural:Mutlaka kıyafetleriniz fotoğraflarda çok kaliteli görünmelidir

Kıyafetler, zenginliği gösteren önemli unsurlar arasındadır. Eğer aldığınız kıyafet pahalı değilse bile onu pahalı giyiniyormuşçasına kaliteli göstermelisiniz.Zaten zenginseniz ve pahalı kıyafetler giyiyorsanız lütfen yazıyı daha fazla meşgul etmeyin 🙂

3.Kural:Kaliteli saat fotoğrafı paylaşmak olmazsa olmazdır

Kaliteli ya da kaliteli gibi görünen bir saatle mutlaka fotoğraf paylaşmalısınız. Eğer saatiniz yoksa zenci saatçilerden 10-20 TL ye çok güzel zengin gösteren saatler alabilirsiniz 🙂

4.Kural:Cool olun

Fotoğraflarda rahat olun, kendinizi kasmayın. Dünya umrunuz da değilmişçesine hunharca fotoğraflar çekinin ve onları biraz da photoshop yardımıyla düzenleyin, dilerseniz fotoshop yazılarımızı da inceleyip neler yapabileceğinize bakabilirsiniz

5.Kural:Kaliteli yerlerde kaliteli fotoğraflar çekin

Çok nadir gittiğiniz pahalı kahve yada yemek yenen yerlerin mutlaka fotoğraflarını çekip sürekli gidiyormuşçasına instagramda paylaşın.

6.Kural: Tatil fotoğrafları

Sahil, Dağ yada herhangi bir manzara gördüğünüzde sürekli buralarda geziyormuş gibi fotoğraflar atın. Yazın Çeşme, Bodrum gibi yerlerde, kışında kayak merkezlerinde fotoğraflarınız mutlaka bulunmalıdır.

7.Kural:Kaliteli arabaların direksiyonuyla hikaye atın

Kaliteli, pahalı bir arabanız yoksa bunlara  sahip arkadaşınızla bir yere giderken arabayı kendiniz sürüyormuşçasına direksiyonu mutlaka çekmeyi ihmal etmeyin, direksiyonun üzerinde bulunan pahalı araba logolarının mutlaka görünür olmasına dikkat edin. Hatta pahalı bir arabanın ön konsolunda bulunan dijital ekran, analog saat gibi unsurları göstermeyi ihmal etmeyin.

İnstagram da zengin görünme ile alakalı bizim aklımıza gelenler bunlar, eğer sizinde zengin görünme ile alakalı eksik kalan maddeler olduğunu düşünüyorsanız, yazımıza yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Önceki yazılarımız arasında bulunan tbt ne demek başlığındaki makalemizde instagram tbt etiketi ne demek, instagram tbt hashtag nasıl yapılır ve instagramda tbt hangi gün yapılır ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

İnstagramda zengin görünmek için ne yapmalı? makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

canlı yayın kaydetme

İnstagramda canlı yayını kaydetme

Şimdi de instagramda canlı yayın açma , instagramda canlı yayını kaydetme ve instagramda bir canlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.