Anasayfa / Spor / İstanbul’da Muay Thai Kursu Veren Yerler

İstanbul’da Muay Thai Kursu Veren Yerler

Spor salonlarına kayıtları en çok etkileyen rol modellerden biri de filmlerdir. Filmlerde gösterilen mücadele sporlarına yönelik gösterilerin sonucunda insanların içerisinde spora karşı bir istek doğuyor ve bende yapabilirim umudunu ortaya çıkarabiliyor.

Öncelikle bende yapabilirim umudu içinizden hiç eksik olmasın. Çünkü sizde yapabilirsiniz. Bunun için İstanbul’da muay thai kursu veren yerleri biraz araştırmanız gereklidir. Çünkü İstanbul büyük bir şehir olduğu için İstanbul’da muay thai kursu veren bir çok yerle karşılaşabilirsiniz. Önemli olan hangisinin hangi ölçüde iyi olduğu sorusudur. Çünkü siz muay thai’ye yeni başlayacağınız için herhangi bir alt yapınız olmayacaktır. Muay thai sporunda da tekme yumruk olduğu için kickboks dersi gibi işlenebilir. Bunun olmaması için iyi bir araştırma yaparak gerçekten sadece muay thai’ye yönelen hocaları seçmeniz gereklidir. Böylece en kısa sürede gerçek bir muay thai dövüşçüsü olabilirsiniz.

İstanbul’da Muay Thai Kursu Veren Yerler Hakkında Öneriler

Sizlere bir kaç yer tavsiyesi verecek olursak Taksim civarında ikametgah ediyorsanız oraya çok yakın olan Elmadağ bölgesinde Boran Gym’i bulabilirsiniz. Boran Gym’de Ercan Gürgöze eğitim vermektedir. Ercan Gürgöze’nin eğitimleri sırasında aklınıza bol bol Rocy’nin hocası gelebilir. Çünkü Mickey gibi yönlendirmeyi çok sever. Ek olarak belirtmek isterim ki işini gerçek anlamda iyi yapar. Gözünüz kapalı kayıt olabilirsiniz.

Diğer bir önerimiz de, Gazi Mahallesi civarında oturuyorsanız Serdar Bektaş Spor Kulübüne kayıt olabilirsiniz. Serdar Bektaş genç olmasına rağmen muay thai’ye uzun yıllarını vermiş değerli bir antrenördür. Ayrıca sporcusunun her zaman arkasındadır. Muay thai sporunu en iyi şekilde sporcularına aktarmaya çalışmaktadır. Bu sebeple tercih listenizin üst sıralarına ekleyebilirsiniz.

Ek olarak, İstanbul’da muay thai kursu veren yerler: Avcılar civarında Orhan Doğan Spor Kulübü, Bakırköy civarında Halis Avşar Spor Kulübü, Perpa civarında da Perpa Muay Thai yer almaktadır.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Spora yeni başlayanlar için fitness antrenman programı ile ilgili makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

İstanbul’da Muay Thai Kursu Veren Yerler makalesinin yazarı Okan KABUK

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

fitness yeni başlayanlara tavsiyeler

Spora yeni başlayanlar için fitness antrenman programı

Daha önceki spor ile alakalı yazımızda spor yaparken yapılan hatalardan bahsetmiştik. Şimdi de spor salonuna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.