Anasayfa / Eğitim / Ne demek / Smule nedir?

Smule nedir?

Bugün smule nedir ne işe yarar detaylı olarak bilgiler vermeye çalışacağız. Ayrıca smule programı hakkında da küçücük, fakat çok önemli tüyolar da vereceğiz. Aslında kısaca anlatmak gerekirse smule bir düet karaoke programıdır. Sıradan bir akıllı telefon yardımı ile oldukça rahat bir biçimde kullanılabilir.

Smule programı, android ve ios olmak üzere tüm telefonlarda rahatlıkla kurulabilir. Android de google play store, İphone’larda da appstoreden kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz. Programın ücretsiz ve ücretli seçenekleri bulunmaktadır. Ücretsiz olarak kullanmak isterseniz, daha önce kayıt edilmiş karaokelerden biriyle düet yapabilirsiniz. Ancak para verip ücretli premium sürüme geçtiğiniz taktirde, kendi şarkınızı söyleyip insanların sizinle düet yapmasını bekleyebilirsiniz. Üstelik premium üyelerin şarkı söylerken sözlerinin de daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bizim önerimiz başlangıçta ücretsiz sürüm ile başlayıp zaman içerisinde ücretli sürüme geçmenizdir. Bir süre kullandığınızda zaten programın uzmanı olacak ve kendiniz ücreti sürüme geçmek isteyeceksiniz. Premium üyelik ödemelerini kredi kartı yardımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz

Smule ile çektiğiniz tüm video yada şarkıları telefonunuza rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz sosyal platforma da yükleyebilirsiniz. Eğer videonuzu beğenmezseniz de hiçbir yerde paylaşılmadan ve kimse görmeden de hızlı bir şekilde silebilirsiniz.

Programı kullanırken mutlaka kulaklık ve mikrofon kullanmanızı öneriyoruz. Aksi taktirde etraftaki tüm sesler kayıt esnasında duyuluyor ve kulaklık olmadan da ses kalitesi çok fazla düşebiliyor. Ayrıca dilerseniz kayıt esnasında çeşitli ses efektleri de uygulayabilir, daha farklı sesler ile bir stüdyo kalitesini yakalayabilirsiniz.

Smule programı ile arkadaşımla düet yapabilir miyim?
Evet, smule programı ile arkadaşınız ile düet yapabilirsiniz. Ancak birinizin mutlaka premimum ücretli üye olması gerekmektedir.

Smule görüntülü düet nasıl yapılır?
Smule de karaoke düet seçimlerinde sadece ses ve görüntülü düet seçenekleri bulunmaktadır. Bazı düetler görüntülü kayıt edilmiş, bazıları da yalnızca sesli kayıt edilmiştir. Eğer görüntülü düet istiyorsanız, görüntülü seçeneğinin işaretli olduğuna dikkat etmelisiniz.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Seo nedir başlığındaki makalemizde ayhan karaman, google optimizasyon ve seo hocası ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Smule nedir? makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

Akrostiş ne demek

Aslında akrostiş ve akrostiş şiir arasında hiç bir fark yoktur. Yani akrostiş, bir şiir de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.