Anasayfa / Ekonomi / Bitcoin değeri düşer mi? yükselir mi?

Bitcoin değeri düşer mi? yükselir mi?

Piyasaları alt üst eden bitcoin rekor kırarak 19000$ gibi rakamları gördü.Şuan 15000$ seviyelerinde gezinen bitcoin sert iniş çıkışları ile bazı insanlara çok paralar kazandırırken, bazılarına da çok büyük kayıplar verdi. Bu arada bitcoinin ne olduğunu bilmeyen varsa https://www.cambaz.org/bitcoin-nedir-nasil-kazanilir/ adresli diğer bitcoin yazımızdan bizlere ulaşabilirler. Şimdi bitcoin ne kadar yükselecek yazımıza onu anlatarak devam edelim:

Bitcoin daha ne kadar yükselecek?

Bir çok kişi bitcoin 1$ civarı iken yada daha düşükken neden almadım gibi şeyler söylüyor. Fakat ben size şöyle izah edeyim 1$ civarı iken almış olsak, muhtemelen 10$ olunca 10 kat arttığını, belkide daha fazla artmayacağını düşünerek yine bozduracaktık. Ben yaklaşık olarak bitcoin’in varlığından 2 ay önce haberdar oldum ve o dönemde 1 bitcoin 4000$ civarındaydı. Hep aklımda şu soru vardı: daha ne kadar yükselebilir ki demek ki bitcoin ucu bucağı olmayan ne zaman duracağını bilmeyen bir para birimiymiş aslında. Bazı uzmanlar 100000$ seviyelerini göreceğini düşünürken, bazıları ise bitcoinin bir balon olduğunu ve yakın zamanda patlayacağını söylüyor. Yatırımcılar da kararsız kalıp bir bozduruyor , bir alıyor ve bu şekilde genelde zarar ediyorlar.

Bitcoin ne kadar nasıl alınmalıdır?

Bitcoin, bence borsadaki gibi alım satım yapılarak para kazanılacak bir araç değildir. Çünkü ne zaman düşeceği, ne zaman yükseleceği belli olmayan bir sistemde çalışmaktadır. Örneğin; bitcoin yükseldi ve siz bozdurdunuz. Belki de hiç düşmeyecek ve siz yine zararına alacaksınız. Ya da düşmeye başladı düşüyor diye aldınız, daha da düşebilir. Bizim önerimiz bitcoin bir yatırım aracı olarak görülmeli ve sürekli düşse de, yükselse de belirli miktarlar da düzenli olarak alınmalıdır. Zaten hayatımızın her alanında düzenli olarak yapılan şeylerin faydası daha yüksektir.

Önceki yazılarımız arasında bulunan Araç lpg ruhsata işletme nasıl yapılır? Gerekli evraklar nelerdir? başlığındaki makalemizde lpg dönüşümü için gerekli evraklar, lpg dönüşümü ruhsata nasıl işletilir ve lpg dönüşümü sonrası muayene işlemleri ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Bitcoin değeri düşer mi? yükselir mi? makalesinin yazarı Admin

Ekom araştırma ve tanıtım hizmetlerinde aktivite saha sorumlusu pozisyonunda ve aynı zamanda Cambazların Prensi :)

BUNU BİLİYOR MUYDUN?

Borsaların düşüşü neyi ifade eder ?

Borsaların Düşüşü Neyi İfade Eder ?   Piyasa Bozulması   Piyasa aksaklığı, piyasaların normal ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.